довгий, але далеко не тьмяний

Так відкривається” вічні”, остання пригода в Кінематографічному всесвіті Marvel. Насправді він відкривається в 5000 році до нашої ери, коли група дуже талановитих людей в костюмах з’являється, щоб захистити місцевих жителів Месопотамії від орди істот, відомих як девіанти. Це їхня місія, і вона триває досі.

Дуже зайняті, але досить цікаві, “вічні” дають вам зрозуміти, що це частина MCU, коли після глобального землетрусу, що стрясає Землю, журналісти розмірковують, чи могло це бути викликано “спалахом”.

Якщо ви не розумієте, про що я говорю, то ви відстаєте приблизно на три етапи і на двадцять три фільми.

“Вічні” – група людей, а не фільм, проводять свої дні, захищаючи Землю, і з часом намагаються направити людство на правильний шлях. Деякі більш старанні, ніж інші, намагаючись подарувати людству паровий двигун, але будучи переконаними задовольнятися звичайним плугом. У всіх у них своє особисте життя, зі своїми особистими проблемами. Але, як ми і очікували від цих фільмів, скоро їх покличуть к…..вибачте, ніяких спойлерів!

Дозвольте мені прямо тут сказати, що той, хто вирішив найняти режисера “Номадленда” для зйомок цього фільму, був генієм! Цей фільм триває більше 2 з половиною годин, і, хоча він трохи “зайнятий”, він ніколи не буває нудним.

Час виконання необхідно, щоб представити кожного персонажа і їх маленькі грішки. Моїм особистим фаворитом був Кінго (Кумаїл Нанджіані), який, оскільки вічний ніколи не старіє, міг десятиліттями працювати зіркою Боллівуду.

Решта акторського складу настільки ж вражає, даючи життя тому, що легко могло б бути одновимірними персонажами. У сценарії багато відмінних однорядкових рядків, а спецефекти, як і слід було очікувати, захоплюють дух. Чи є щось, чого не можна зробити на екрані в наші дні?

Підводячи підсумок,” вічні ” – третій фільм четвертої фази MCU – ще одне прекрасне доповнення до серіалу, яке саме по собі може бути вічним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.