Сандра Баллок тепер відкрита для продовження; Загублене місто 2 може статися

Після сумного повернення “швидкості 2” і “Міс Конгеніальність 2” в прокаті Сандра Буллок заявила, що більше ніколи не буде знімати продовження (навіть виключивши продовження своєї популярної комедії “спека” кілька років тому).

Виступаючи перед Variety на кінофестивалі SXSW за нову комедію “Загублене місто”, актриса, яка отримала премію” Оскар”, сказала, що їй, можливо, доведеться переглянути це правило.

“У мене було правило “без продовження”, коли у мене не було можливості боротися за те, чого я дійсно хотів. Я відчуваю, що в моєму похилому віці я вчуся боротися за те, що, на мою думку, було б найкраще на екрані — і мені все одно, хто йде із зустрічі злим”, – сказав Баллок.

Зірка ” сліпої сторони “приписує цю зміну своєму партнеру-продюсеру Лайзі Чейсін, яка допомогла створити”Загублене місто”.

Буллок назвав це “принадою роботи з Лайзою”. Ми належимо до типу А. ми знаємо один одного з незапам’ятних часів. Ми обидва дуже серйозно ставимося до того, що робимо. Ми знаємо, що зазвичай ніхто не звертає на нас уваги, тому що ми жінки. Ніхто не думає, що [актриса] дійсно збирається стати продюсером, так що це добре, вони відвертаються і ігнорують тебе”.

Сидячи поруч зі своїм колегою Деніелом Редкліффом, актриса і продюсер сказала, що вона б подумала про” загублене місто 2″, якби матеріалу було мало.

“Я не знаю, чи хотів би я зробити продовження, але подивіться — у нас була Дана Фокс в якості сценариста. Якби Дана Фокс могла придумати щось блискуче … ось так, – сказала вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.