Телевізійні зведення: Кунг-фу Панда, Бакула повернувся на NBC, Газ горить, ми володіємо містом і багато іншого!

Сьогодні, в Національний день панд, Джек Блек оголосив у своєму Tik Tok, що він повторить свою роль Панди Кунг-фу По в мультсеріалі “Кунг-фу Панда: лицар Дракона”, створивши ПАНДА-МОНІУМ!

Коли таємнича пара тхорів націлилася на колекцію з чотирьох потужних видів зброї, По повинен покинути свій будинок, щоб відправитися в кругосвітню подорож в пошуках Спокути і справедливості, в якому він виявляється партнером серйозного англійського лицаря на ім’я блукаючий Клинок. Разом ці два несхожих воїна відправляються в епічну пригоду, щоб першими знайти магічну зброю і врятувати світ від руйнування – і вони можуть навіть дечому навчитися один у одного по дорозі.

Серіал транслюватиметься на Netflix.

Сьогодні STARZ випустила повнометражний трейлер, ключові ілюстрації та нові яскраві образи персонажів для “Gaslit”. Раніше STARZ оголосила, що прем’єра обмеженої серії відбудеться в неділю, 24 квітня, опівночі в додатку STARZ, на всіх платформах STARZ streaming і on-demand, а також на міжнародній платформі потокової передачі STARZPLAY premium в Європі, Латинській Америці та Японії. На linear він дебютує на * * STARZ о 8:00 вечора / PT у США та Канаді. **

“Gaslit” – це сучасний погляд на Уотергейт, який фокусується на нерозказаних історіях і забутих персонажах скандалу-від незграбних і опортуністичних підлеглих Ніксона до божевільних фанатиків, які допомагають і підбурюють їх злочинам, до трагічних викривачів, які в кінцевому підсумку призведуть до краху все гниле підприємство. У центрі сюжету буде Марта Мітчелл, яку зіграє Джулія Робертс. Велика особистість з ще більшим ротом. Марта-знаменита світська левиця Арканзасу і дружина вірного генерального прокурора Ніксона Джона Мітчелла, якого грає Шон Пенн. Незважаючи на свою партійну приналежність, вона перша, хто публічно забив тривогу з приводу причетності Ніксона до Уотергейту, в результаті чого звалилися як президентство, так і її особисте життя. Як генеральний прокурор, Джон Мітчелл є найнадійнішим радником і найкращим другом Ніксона. Темпераментний, лихослівний і безжальний, але при цьому безнадійно закоханий у свою знамениту відверту дружину, він буде змушений вибирати між Мартою і президентом. У “Gaslit” також знімаються Ден Стівенс в ролі “Джона Діна”, Бетті Гілпін в ролі” Мо Діна”, Ши Вігем в ролі ” Дж. Гордон Лідді “і Дарбі Кемп в ролі “Марті Мітчелла”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.