ТОВАРИСТВО акварелі цитрусових: Клуб вітає настанови Тома Джонса

Знову настав час різдвяних канікул! Що це означає для членів товариства акварелі цитрусових (CWS)? По-перше, прийшов час для святкового обіду. А інший-це візит художника Тома Джонса.

Том повинен був виступити на заході 2020 року, але це було скасовано через КОВІДА. Але цього року він знаходиться на розгляді, і ми вітаємо його повернення.

Том Джонс – один з найпопулярніших акварелістів серед членів CWS. Том був частим відвідувачем і демонстратором на численних освітніх семінарах для місцевих художників. За ті 20 років, що я знаю Тома, мені здається, що він робив принаймні одну зупинку в цьому районі щороку.

Дізнайтеся більше з хроніки округу Цитрус
Том і його дружина Бонні живуть в Еджуотері. Бонні сама по собі талановита художниця. Обидва є членами CWS.

У п’ятницю, 10 грудня, Том робить зворотну зупинку в цьому районі в якості демонстратора святкового обіду товариства акварелі цитрусових, який відбудеться в гольф – і заміському клубі Citrus Hills в Ернандо. Том Джонс вражає вас своєю легкістю навчання, своїм цікавим діалогом, де кожен отримує однакові індивідуальні інструкції та підтримку, і кожен, здається, отримує щось у своїх знаннях акварельного мистецтва.

Його підхід до акварельного живопису, здається, робить речі такими простими. Том подорожував від узбережжя до узбережжя в США і на міжнародні майданчики з такого роду семінарами, які користуються постійним попитом. Завжди хизуючись фірмовим солом’яним капелюхом з яскравою стрічкою, він дійсно став дуже популярним художником. Тома замовили урядові установи, корпорації, екологічні групи, клуби, а приватні колекціонери доручили йому розширити свої колекції творів мистецтва.

У відповідь на популярний попит він зазвичай створює свої акварельні пейзажі серією з трьох або п’яти картин на певну тему. Його твори мистецтва можна знайти в багатьох приватних і корпоративних колекціях по всьому світу,в тому числі замовні картини, виставлені в Капітолії Штату Флорида, Walt Disney World Corp., Marriott Corp. і Omni Corp.

Роботи Тома були представлені в багатьох книгах і на обкладинках журналів, а також на плакатах і брошурах. Веб-сайт Тома http://www.tomjonesartist.com .

Том Джонс проведе одноденний семінар в суботу, 11 грудня, на базі відпочинку Whisperings Pines в Інвернесі. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з Дорі Салліван: електронна пошта: [email protected] або відвідайте веб-сайт CWS за адресою http://www.citrus watercolorsociety.org/workshops.html .

Члени Товариства акварелі цитрусових беруть участь у конкурсі “Живопис місяця”, який проводиться в січні, лютому, березні, квітні, жовтні та листопаді. У них є можливість показувати і продавати свої роботи, відвідувати семінари, брати участь в щомісячних начерках/розмальовках і т. д.

Для отримання додаткової інформації про зустріч або для того, щоб стати учасником, зателефонуйте Хелен Ланкастер, 352-257-1261, або Дарле Голдберг, 352-777-2217, або відвідайте веб-сайт. Відвідувачам завжди раді.

ТОВАРИСТВО акварелі цитрусових збирається опівдні в другу п’ятницю кожного місяця, крім липня, в сімейному центрі першої християнської церкви Інвернесса, 2018 Colonade St.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.